Javasız chat

445 0 admin
mIRC - IRC Uncategorized 29 Nisan 2021, Perşembe

Javasız chat makale adını birçok sohbet sitesi ele almıştır. Anlamı malum kasmak gerek diye düşünmüş herkes.
Fakat ben javasızchat havasızchat diye düşündüm.
Yani javasız anlamını düşünürsek tüm cihazlarla uyumlu ve ek bir program gerektirmeyen sohbet şekline biz javasız sohbet diyoruz. Yani giriş şekli tercihlere bağlı.
Ister webden ister androircden yada işte ne kullanıyorsanız. Kullanmanızı gerektirmeden chat yapmanın tadını alacağınız bir sistem.
Üstelik farklı giriş seçenekleri de mevcut çeşitli şekilde.

Bu arada neden havasız sohbet dediğine gelirsek. Javalı kelime anlamı havalı demektir.
E javasız olunca havasız yani cihaz marka model ayırt etmeden en ucuz telefon, tablet, bilgisayarla bile gelebilirsiniz demek.

Javasız chat

Bildiğiniz üzere telefon, marka, hiçbir özellik ayırt etmeden her şekilde muhabbet etmeyi sağlayan sohbet platformları içinde en iyileri yazılı sohbet alanlarıdır. Genel sohbet yada birebir özel sohbet etmeniz mümkün.
En güzel sohbetler, sizinle uyumlu belki hayat hikâyeleri. Ne çok bana benziyor diyeceğiniz serüvenler.
Birlikte ağlaya bileceğiniz ruh eşinizi bulabileceğiniz alan adıyla sohbetde tutkuevi siz kullanıcılarını en uzman kadrosuyla karşılamak için hazır.

Ücretsiz sohbet

Üstelik hem javasız hemde hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz. Üyelik şartı yok herhangi seçtiğiniz bir nickle sohbete hemen katılabiliyorsunuz.
Ücretsiz sohbet siteleri içinde sizin sohbet etmeniz için ve siz paylaşmadığınız sürece kişisel verilerinizin kesinlikle saklı olduğu bir alan burası.
Evli misin eşin burada chat yaptığını asla bilmeyecek. Bekar mısın yada bir kız arkadaşın mı var?  Bunaldın sanırım biraz söyleşiye ihtiyacın var.
Tam adresindesin o zaman sadece verini yada wi-fi ni kullanarak kolay erişim ile sende www.tutkuevi.net yada www.sohbetsenle.com adresine hemen sohbet etmeye gelebilirsin.
Başka irc sohbet sitesi arama, zaman kaybetme şimdi hemen bizimle sohbet etmeye sende gel.
Aklında kalmasın yarınlar bu adreste sizleri bekleyen her zaman birileri var. Bunu asla unutmayın sizlerde bir merhaba ile söze bizimle başlayın. Bugünlük makaleme burada son verirken bir dahaki makalemizde en güzel kelimelerde bulusmak ümidiyle.
Bedeninizden sağlık hiç eksilmesin…
Hoş kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Adam oL Kendin Yapmaya CaLiS