Eskisehirlilerle sohbet

160 0 admin
mIRC - IRC 26 Nisan 2021, Pazartesi

Eskisehirlilerle sohbet etmek konusunu ele aldım. Her zaman beni Eskişehir sohbet konusu bekarlığıma götürmüştür. Şimdilerde yeni yapılan yani ben evlendikten sonra yapılan şelale parkı, aşıklar şehri var olsaydı da. Bizde aliyle ayşeyle sanal sohbet hayatında tanışma yıllarımızı oralarda el ele kutlasaydık diyorum. Malum o zamanlar kanımız kaynıyordu. Sanal chat sohbet hayatımızı reel sohbet hayatımızda taçlandırıyorduk.
Bir yapay deniz vardı da ozamanlar esesimizde bizmi yüzme öğrenmedik. Şahsen ben yüzmeyi voleybol kampında öğrendim.
Şimdilerde Eskişehir daha güzel ve turistik bir yer. Eskişehir cam sanatları müzesinden tut, Balmumu heykeller müzesi, Arkeoloji müzesi, lületaşı müzesi ya arkadaş bizim zamanımızda arkeoloji müzesi harici müze vardı da biz mi gidip genel kültür edinmedik diosunuz.
Haklısınız vallahi bende aynısını diyorum. Eskişehirli sohbet edeniz ama hala gezmek nasip olmadı bana.
Pandemi sohbet dönemleri son bulur bulmaz çoluk çocuk el ele müze turu yapıcam hatta boy boy fotolar albümüme eklicem.

Eskişehirlilerle sohbet

Biz iç anadolu insanı olarak fazla konuşkan ve fazla girişken insanlarız. Taktir edersiniz ki iç anadolu bölgesinde olan Eskişehir yediden yetmişe her dilden, her dinden insanı gayet elit şekilde ağırlayarak sahip çıkabilmekte. Ben Eskişehire geri taşınalı bir kaç ay oldu. Fakat hayatımda ilk kez keşke herkese her halka sahip çıkmasaydı diyorum. Fazlasıyla Suriyeli mevcut. Lakin suriyeli harici fazlasıyla yabancılarda ev sahipliği yaparak geçim sağlıyor.
Fakat siz misafir ağırlananları Eskişehirli saymayın. Yani doğrusu ben sayamıyorum.
Neden dediğinizi duyar gibiyim onlar insan değil m diyorsunuz. Gelenek, görenek olarak çok fazla farklılıkları var. O yüzden biz onları Eskişehirli sohbet seven demeyelim.
Her şehirde elbette var yabancı uyruklu insanlar. Fakat şehri gördüğüm kadarıyla geriletiyorlar. Napalım artık başa gelen çekilir.
Şimdi kilişe bir slogan sizlere Eskişehirli olunmaz, Eskişehirli doğulur.

Eskişehir nasıl bir yer?

Eskişehir eğlenmeyi seven insanların elit bir şekilde toplandığı bir alan. Gelişmiş sanayi ve ticaretiyle iyi yaşam merkezidir Eskişehir.
Öncü ve gelişmiş sanayisiyle birçok yabancı yatırımcıda bulunmaktadır.
Ben bir sohbet seven olarak bunları geçim dimi. Siz okurlar bunlarla uğrasmayın siz sohbetsenle ve tutkuevi ile bizimle sohbetde kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Adam oL Kendin Yapmaya CaLiS