Sohbetibol

229 4 admin
mIRC - IRC Uncategorized 23 Nisan 2021, Cuma

Sohbetibol adresimizden tutku ile merhaba diye sözlerimize başlamak istiyoruz.
Tüm zamanların en sevilen sohbet sunucuları içinde yer alan sohbetsenle ve tutkuevi adresi bugün sizler için harika bir konu edindi.
Farklı kültürlerden gelen insanların yalnız ve bağımsız sohbet ettikleri bu alanda. Yaşam zorlukları, çalışan değer yargıları ve karşımıza bu alanlarda çıkan çıkar ilişkileri. Hani her zaman bahsettiğimiz bir şey vardır. Mesela ben sevgili Neden’e üzerine basa basa hep söylemişimdir. Sunucun varsa sevgilin olmayacak diye. Günümüzde basit bir örnek ile açıklayacağım.
İnsanlar sanal diye gördükleri bu alanda her zaman ya bi padişah yada bir sultan. Örneğin, nicki KraliÇe olan bir user kendini gerçekten kraliçe sanmakta.
Birde bunların yanı sıra sunucu sahiplerini gözeten beyler ve bayanlar var elbette. İste bu bir çıkar ilişkisi arayışı.
Sevgi yoktur diyemem ama birçok avcı mevcut bu platformlarda.

Sohbetibol

İnsanlar yaşamları boyunca unuttum zannettiği hiçbirşeyi aslında unutmazlar. Zaman zaman zihin altında henüz ortaya çıkmamış bir heykel gibidirler. Sense ince ince işlemeye çalışan bir heykel traş gibi olursun.
Beynin altında sadece unuttunu zannettirir. Öyle anlar gelirki şimşek gibi çakar geçmiş gözlerin önüne.
Sonra başlar güvensizlikler. Sohbeti bol her alanın illaki vardır eksikleri. Biz kadınlar güvenmek ister kendini güven altında tutmak ister.

Kadınlar

Biz kadınlar aslında çok şey istemez ama erkekler bu istekleri çokmuş gibi görür. Mesela bir soru sorarsın. Beni aldatır mısın adam?
Ama bir türlü cevabı gelmez. Sacma gelir beylere aslında o soruda çok şey yatar. Tamam sus adam ben cevabını susmanla aldım.

Aldatırmış demek soru sacma ise cevap da bu algı oluşturur. Canı sağolsun diyemiyorum ama ben buna. Aldatmanın şekilleri vardır. Sadece bir kadınla bir adamla eş aldatılmaz. Bazen sözlerle aldatır bazen kalbiyle yanıltır.

Aldatmak chat hayatında illaki onlayken başkasıyla sevgili olmak değildir. Aldatmak ancak yürekle var olur. Görsel oluşan aldatma başkadır ama. Aldatıyor mussun adam. Bak roller değişti şimdi sen benimle alay mi ediyorsun?
Oluşacakları kıssadan hisse paylaştım sizlerle. Lakin bir şeyi atlamamak lazım. Bazen elindeyken kıymetini bilmelisin, kaybettiğinde içine akıttığın göz yaşların önemsiz olacaktır.

Sanırım ikazlar yerine ulaşmış olmalı. O vakit burada sözlerimize son verelim. Bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Kimse

  Sohbeti bol sohbet odaklarina hoşgeldiniz

  Cevapla
  FuLL[eNerji

  Var Yok Bi teLefonumuz Var ettiğin Bedduaya Baq (: Emegine SagLık üStad Ah Bu pandemi (:

  Cevapla
  Akasya

  Radyosu, kaliteli dj ekibiyle hem muzigin keyfini cikaricaginiz, hemde sohbetinden keyif alacağınız mukemmel bir ortam..

  Cevapla
  Emoşşş

  Emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş

  Cevapla
error: Adam oL Kendin Yapmaya CaLiS