Sohbet34

411 0 admin
Uncategorized 2 Mayıs 2021, Pazar

Sohbet34 sizlere ne hatırlatıyor. Bana İstanbul hatırlattı. Bir makalede gördüm İstanbul sohbet ile alakalı. Bir kadın var din kültürü öğretmeni kendileri. Lakin bir sevgilisi var evli barklı çocuklu. Malûm makalede diyor ki şehir şehir ne güzel gezdik seninle.
Bana bu sohbet makale adı onu hatırlattı. Aşk yuvası dediği alanı hatırlattı. Ah biz kadınlar bir ömür bitmeyecek sanırız şu sanalda bu serüven. Oysa ki ilk elenen eşler arasında sanal sohbet hayatında edinenler olur.
Ne kadar aciz cümleler okudum bir bilseniz. Sevmek güzel şeyde senin sevdiğin insan bir başkasının kocası be kadın.  Bir ömür ayrılmayacakmışlar. Ne kadar güldüm bir bilseniz AH bu sohbetmekani ne kadar kapılmaya sebep oluyor.
Senin kendine yar ettin adamın bir çocuğu ve bir karısı var mevzuya uyandırayım  seni arkadaşım.
Aklını başına al ve kendinide ufacık sahibide boşuna rezil etme. He şunu da söylim. Duydum hakkımda atıp tutmuşsunuz yok şöyle yok böyle senin pislik attığın insan eğer senin pisliklerini dökerse rezil olursun. Görmeden, aşık olan sen bu kadar yoksun bu sanal sohbet hayatı.
Şimdi dön aynaya bak söylediğin lafları kendine tak. Fazla hayale dalmışsın şimdi bu on yedi gün yasak seni baya sarsacak. 😀

sohbetsenle

Sohbet34

Malum pandemi sohbet günleri bu günler.  Beyler evlerinde eşleri dizinin dibinde. Çoluğu çocuğuyla birlikte neşeli günler geçirmekte. Sen kimsin de hayaline sığdırıyorsun diyeceğim de ayıp olmasın şimdi okurlara.
Evet bence bir daha düşünmeli chat platformunda sevgili adını koyarken. Böyle hadsiz biri olmamalı bence. Üstelik başkasının sevgilisine göz koyan cinsten bu. Başka birisi aşkım derken O adama sen çok kaliteli adamdı bir kadınsan ve iç çekersen ben senden her şeyi beklerim sanal hayatta ve reel hayatta.
Kaldi ki öylede bir kadın olduğun aşikar.
Şimdi bence bu makale sonrası insan birazcık gurur yapmalı. Sözleri söyleyen dünkü user değil. Senin sevgilisini çaldığın bir kadın.
Şimdi benim cümlelerime taht kuramayacak kadar aciz oluşun gözümde bir kez daha seni yok etti. Sen üç kuruşluk insana verilen beş kuruştan değersiz bir bireysin. Bırak başkalarının hayatını çalmayı sen kendi acizliğinle evladının hayatını çalıyorsun. Hani diyorsun ya bırak peşini bak sana bir tavsiye bence sen bırak bu işin peşini.
Bilmediğin, göremediğin Blade nicki var piyasada. Ister inan ister inanma. Senin gözün ankara sohbet odasında fazla kör olmus. İstanbul sohbet odasındaki edayı görmüyor.
Lütfen bu sözlere istinaden karşıma çıkma. Bir dahaki sözlerim daha ağır ve kanıtlı olur acizliğin için.
Burada makaleme son veriyorum. Laf yerine ulaştı umuyorum. Bir dahaki makalemde sohbet mekanı ele alırım. Hoşçakalın…

sohbetsenle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Adam oL Kendin Yapmaya CaLiS