Sen sohbet

459 5 admin
mIRC - IRC 19 Nisan 2021, Pazartesi

Sen sohbet ile herkese merhaba. Bugün konumuz online sohbet sitelerinde gelişen sensohbet dediğimiz aklımızda kalanların ufak tefek konuları olacak.
Neden konumuz bu diyecek olursanız eğer kısadan sizlerle paylaşacağım. Neden dediler geçen gün neden onun yerinde olamıyoruz? Sensohbet sunucularında geçen bu konu için şöyle cevap vermek istiyorum…
Herkesin aradığı bir sohbet şekli vardır. Kimisi makara sohbet edası yapar, kimisi gerçek bir gırgır içindedir ötesini berisini düşünmez. Her insanın zaman zaman değişik halleri vardır.
Ben bugün antik bir sohbetten bahsetmek istiyorum. Malum artık insanlarda gerçekten o sohbetleri bulmak çok zor.
Sen sohbet bir sohbet alan adı degil aslında insana bir kabul ediş gibi. Sensin sohbetim demek sanki. Insanın aklında kalan en güzel sohbet şekli.
Mesela o var diye kanala bakarsınız. Onu özler ama belli etmezsiniz. Uzaktan takip edersiniz. Antik bir sohbet aslında eskiyi aratan mananasınada gelebilmekte.

Sensohbet

Aslında bu konuda yazacak o kadar çok cümlem varki, ne kalem yazar ne kağıt alır. Bazen ne desem boş  gibi geliyor. Sanal dünya yalan dünya mı gerçekten? Kafalar allak pullak dimi.
Aşk var diyoruz, dostluk var diyoruz, e isterseniz aşkın sonuda evlilik elbette olabiliyor. Reelde taçlandırılabiliyor.
Fakat soru işaretleri hep bendede sizde de olacak. İnsanlar chat alanlarında kendileri olamıyor diyorlar.
Aslında tamda aksine reel hayatlarında her pisliğini saklamak zorunda kalıyorlar. Sanal sohbet platformunda saklanbaca ihtiyaç yok.
Bazen gerçekten baylar bayanlar gerçek kişiliklerini yada kişilik bozukluklarını burada yüz tutturuyor.
Gören yok, duyan yok, heleki bekar beylere koz çok.
Uzun lafın kısası sohbetsenle güzel. Mevlâna gibi ne olursan olsun alışkın bu bünyeler her şartta her insanı ağırlamaya.

Chat Mobil

Her sohbet şeklini nasıl kabullenirsin?

Öncelikle insanın boş yere kalbi olmadığını kabullenmelisin. Bu yüzden kalbe buralarda giren ne olursa, kim olursa olsun kutsal göreceksin.
Gerekirse burada söyleşi ederken kalbine sığdırdığın bir aşk varsa hergün büyüyeceksin. Taki o yürekteki aşk ile sen özleşene kadar.
Işte ozaman sohbet şeklini kolaylıkla kabullenebilirsin. Burada herşeyi yaşaya bilirsiniz.
Tenkitler, övgüler, sövgüler, var oluş, yok oluş, erdem herşeye şahitlik edebilirsiniz. Ama siz siz olun şahitlik ederken de kendinizi pislik içinde bozmayın.
Evet bugünlük cümlelerime böyle son verirken. Bir dahaki chat makalemizde daha güzel cümlelerle buluşmak ümidiyle…
Esen kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Edi ile büdu

  Eee çıkın gelin ne yapalım gelirken sevgilinizi de alın gelin Hayret bir şey daha açık olayım mi bekletmeyin bizi çabuk gelin

  Cevapla
  Emoşşş

  Bu güzel yazı için emeğinize yüreğinize sağlık.. sohbet herkesle güzel yeterli eşlik etmesini bilelim ve herkesi de bekleriz tabiki eşsiz sohbetimize…

  Cevapla
  Sewda

  Merhaba aohbet sunucunuza hosgeldiniz

  Cevapla
  Tutsaq

  Emeğine saglik

  Cevapla
  NuR

  Sende sohbete katilmak istiyorsan hic durma

  Cevapla
error: Adam oL Kendin Yapmaya CaLiS