Chat aşkım

211 0 admin
mIRC - IRC Uncategorized 29 Nisan 2021, Perşembe

Chat aşkım ile herkese merhaba. Konumuz bugün aşk olsun ne dersiniz. Herkes kendi kendine şuan chatte aşk olurmu diyor muhtemelen. Ben sizlere oluşabilecek her imkândan söz etmek istiyorum.
Sohbet siteleri içinde evli sohbet siteleri arayan birçok kadın yada erkek mevcut. Genç, yaşlı farketmeden din, dil, ırk ayırt etmeden her milletten insanı bir arada barındırabilen sohbet chat platformlarıyız.
Yazılı sohbet yanı sıra bir çok sesli sohbet yada görüntülü sohbet platformları mevcut.
İnsanlar sosyal ağlarda bazen olmak istedikleri insan olurlar. Reel hayatlarında canlandıramadıkları ruhları sanal sohbet platformlarında hayat bulur kendine.
Bir çok evli sohbet edenimiz evliliklerinden şikayetçi lakin sürdürmesi gerekmekte evliliğini.
Biz hiç bunları  sorgulamadan kapılarımızı  tüm evli sohbet severlerine açtık.
Bazende herkes olduğu gibidir. Reel hayatlarında nasılsa sohbet chat platformunda aynısı olurlar. Yedisinde neyse yetmişinde o hesabı.
Elbette evliler harici bekar sohbet edenlerimizde bir hayli fazla. Bilhassa beyler fazlasıyla ya bekar cidden yada ole demekle yetiniyorlar. Uzun lafın kısası bekar sohbet siteleri yada evli hiç farketmez hepsi bu adreste tutkuevi içinde.

Chat aşkım

Ilahi adalet diyelim biz. Bir çok yaşanmışlık biliyor ve duyuyoruz. Chataskim adına neler yazılmış neler. Peki ya gerçekten chatte aşk varmı?
Ben bunun cevabını size hemen vereyim. Sosyal ağlar şu pandemi döneminde daha fazla kullanıcı tutabiliyor. Insanlar evlerinde kapalı ne yapacak görüntülü sohbet yada sesli sohbet tercih edecek.
Egerki maniniz var ise bunlara alın ise bir alternatif yazılı chat yazarak sohbet yada siz adına ne diyorsanız işte.
Her zaman dediğimiz gibi aslında bunalmışlık bizleri sosyal ağlara bulaştıran.
Kiminin şikayeti eşinden, kimi anasından, kimi babasından yada ablasından, abisinden. İllaki biraz nefes almak isteyenlerle dolu makara muhabbet peşinde kafa dağıtmaya çalışanların mekanı buralar.

Chatte aşk mümkün mü?

Chataskım bana biraz uzakmış gibi anımsatsada, sanal aşkın varlığına ben inanıyorum. Zaman zaman bizzat yaşadık ya yada şahit olduk.
Eski zamanlar kadar güvenilir olmasada hala o kadar kirlenmemiş insaların duyguları bence.
Elini tutmadan yüzünü görmeden sevenlerde var elbette. Lakin aşk bazen hisselerdir sevmek isterse gönül sever bazen önemi olmaz yüzünün yada eksik bir azasının.
Bana diyorsanız sen böyle aşık olabilir misin?
Hayır elbette benim için ses diksiyon tıp hepsi önemli. Fakat varlığına inanamasamda öyle hayatlar varki, görmeden bir profile aşık olabilenler fazlasıyla var sanal dünyada.
Uzun lafın kısası sanal aşklar bu aralar şeker tadında sanırım. Evlisi,  bekarı hepsi tadına bakmak istiyor. Hal böyle olunca bizede iyi seyirler dileniyor.
Olmaz olmaz demeyelim belkide bu sohbette sende aşık olabilirsin. Belki bir insana belkide bir sohbete ne dersiniz?
Denemeye değer bence o zaman hemen denemek için www.sohbetsenle.com yada www.tutkuevi.net adresinde şansınızı sizde deneyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Adam oL Kendin Yapmaya CaLiS